RODINNÉ DOMY KRUPÁ

  • Krupá, okr.Kolín
  • Rozestavěno
  • Právě v prodeji

Získali jsme nádherný pozemek na výstavbu solitérních rodinných domů. Krupá je menší obcí se čtyřmi sty obyvateli nacházející se 3 km od centra Kostelce nad Černými lesy a 8 km od Českého Brodu. Pozemek je rozparcelován na osm parcel a příjezdovou komunikaci. Tato komunikace bude kompletně zbudována v rámci výstavby rodinných domů. Výstavba již probíhá v podobě pokládky inženýrských sítí, samotné stavby domů zahájíme v létě. Dokončení plánujeme na konci roku 2025.

 

Stavba infrastruktury zahájena, RD výstavba 2Q/2024–4Q/2025.

  • 4 bytů typu:
  • 4+KK
  • 1 podlaží

Popis projektu

Rodinné domy s dispozicí 4kk jsou navrženy jako jednopodlažní. Parkování je zajištěno pod přístřeškem samotného domu. Parcely jednotlivých domů čítají výměry okolo 900 m² a jsou přístupné z příjezdové komunikace, která bude předána do vlastnictví obce. Komunikace bude vybavena veřejným osvětlením, vodovodním řadem a elektrosítí. Celý pozemek osmi parcel je v klidné části obce a od silnice bude oddělen zeleným zemním valem. Nosné konstrukce domu tvoří obvodové zdivo Porotherm, dřevěný krov a plechová střešní krytina na které budou umístěné fotovoltaické panely. Srážkové vody budou zachytávány do akumulačních jímek, které bude možné využít k zavlažování zahrad a jako užitkovou vodu na splachování wc. Splaškové vody budou likvidovány na vlastních zahradách v podzemních ČOV.

Standard projektu

Rodinné domy jsou navrženy v našem obvyklém standardu. Počítáme s osazením kvalitních laminátových podlah, dveří Sapeli s nadstandardní výškou, plastovými okny s izolačními trojskly s nízkým tepelně izolačním indexem. Okna jsou doprovozena žaluziovým systémem stínění. Obklady a dlažby ve velkoformátových rozměrech od českého výrobce budou doplněny kvalitní sanitou a podomítkovými bateriemi. Podlahové vytápění bude zajištěno tepelným čerpadlem doplněným fotovoltaickým zdrojem. Pozemky budou ve standardu oploceny pletivem.

Parkování

Parkování je zajištěno na vlastním pozemku a pod střechou domu. Příjezd k pozemku bude po nově zbudované komunikaci s veřejným osvětlením a chodníkem.

Lokalita

Obec Krupá se nachází v bezprostředním sousedství Kostelce nad Černými lesy a Českého Brodu. V těchto větších městech jsou zajištěny veškeré služby jako školy, zdravotnická zařízení či obchody. Samotná obec je dopravně obsluhována příměstskou autobusovou dopravou. Lokalita našich pozemků se nachází v sousedství realxačního území lesoparku jímž vede naučná stezka i turistické trasy, např. podél Jalového potoka. Blízké okolí NPR Voděradské bučiny se soustavou rybníků Vyžlovka, Jevanský rybník skýtá možnosti odpočinku, zábavy i sportu.

Byty

Č. bytu Typ Podlaží Plocha Balkon/terasa Další info Cena s DPH Stav
RD 5 4+KK 1.NP 128,8 m2 900 m2

pozemek

12 950 000 Kč Volný Více informací
RD 6 4+KK 1.NP 128,8 m2 896 m2

pozemek

12 950 000 Kč Volný Více informací
RD 3 4+KK 1.NP 128.8 m2 903 m2

pozemek

12 950 000 Kč Volný Více informací
RD 4 4+KK 1.NP 128,8 m2 901 m2

pozemek

12 950 000 Kč Volný Více informací

Plocha dle NOZ. Výměry neobsahují plochy balkónů a teras. Cena obsahuje DPH 12 %. Prodej je osvobozen od daně z nabytí.

Novinky

Přijímáme předrezerevace, bližší info v naší kanceláři. Parcelace pozemků viz GP.

Financování projektu

Smluvní podmínky a financování řešíme s klienty individuálně, snažíme se vyhovět klientům s jeho subjektivními potřebami. V rámci financování koupě bytů prostřednictvím úvěrů jsme připraveni poskytnout součinnost v podobě uplatnění zástavního práva. V průběhu výstavby jsou rozestavěné jednotky též k dispozici pro účely financování. Vždy však klademe důraz na 100% zajištění rizik pro obě strany. V případě zájmu můžete kontaktovat naše specialisty v oblasti financování koupě bytů. Rezervační záloha na jednotku je 100 tis. Kč.

Nabídka financování

Máte zájem nebo otázku?

Ochrana proti spamu, napište číslo ctyřicet dva.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná. E-mail není zadán ve správném formátu.
Zadání neodpovídá formátu telefonního čísla (např. +420 123 456 789)
X

Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší poptávky, nabízení našich produktů a služeb, plnění našich zákonných povinností, ochranu našich právních nároků a naši vnitřní evidenci a kontrolu. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména Vašich právech, jako je právo na přístup a předávání údajů mimo EU.