Nájemní byty Milovice

  • Milovice, okr. Nymburk
  • Obsazeno
  • K nájmu

Rozšiřujeme nabídku bydlení v našem projektu Park Milovice III. Milovice se postupně stávají místem klidného bydlení pro rodiny s dětmi a díky své poloze jsou výborně dopravně dostupné zejména pro pracující v Praze či Mladé Boleslavi. Lokalita perfektně zapadá do stávající infrastruktury, která obsahuje veškeré služby. Naleznete zde klid a pohodu v parcích, pro děti jsou k dispozici MŠ i ZŠ, je zde několik zdravotních středisek a v neposlední řadě mnoho sportovišť. Obsahem nabídky je patnáct nových bytových jednotek určených k pronájmu. Město Milovice zažívá dynamický rozvoj, staňte se součástí jeho života.

Popis projektu

Bytové jednotky mají dispozice 3kk o výměře 73 m². Obývací pokoj s kuchyňským koutem je vybaven moderní linkou se spotřebiči, součástí vybavení jsou též vestavěné skříně. Jednotky disponují prostornými balkóny 4 resp. 8 m² a mají každá svůj sklep. V domě je též výtah či místnost pro kola a kočárky. Dům má plynovou kotelnu a spadá do úsporné energetické třídy B. Parkování je zajištěno před domem. Uvedené ceny v nabídce obsahují kompletní cenu vč. poplatků za služby. Máte možnost sjednat individuální podmínky bez provize RK. K dispozici od 6/2022, min. doba nájmu 2 roky.

Standard projektu

Dům je vybaven vysokým standardem, jež jsme oproti předchozím etapám opět o něco vylepšili.

Standard projektu v PDF

Parkování

Součástí výstavby jsou též místní komunikace obsahující venkovní parkovací místa, dostatečně široké chodníky, veřejné osvětlení a sadové úpravy.

Lokalita

Park Milovice se nachází na západním okraji obce při ulici Armádní, navazuje na stávající zástavbu a svou polohou v klidné části obce zajisťuje nerušené bydlení. V docházkové vzdálenosti naleznete veškeré služby.

Milovice využívají Pražské integrované dopravy, vlakové spojení přes Lysou nad Labem umožňuje dostupnost Prahy v čase okolo 35 min. Autem se dostanete na dálnici D10 spojující Prahu s Mladou Boleslaví a Turnovem během 8 min, na dálnici D11 jste za 15 min. Místní doprava je zajištěna MHD, plánovaná zastávka je přímo u naší lokality. Milovice si postupně získávají oblibu lidí pracujících v okolních velkých městech.

V místě již vyrostl supermarket LIDL jež vznikl za naší projektové účasti, dokončena je též dopravní obsluha se zastávkou veřejné BUS dopravy.

Novinky

Výstavba celé III. etapy byla uspěšně dokončena. Oba domy jsou společně s infrastrukturou zkolaudovány. Všechny byty v domě C20 máme pronajaté, v domě C19 byly byty předány novým vlastníkům a zbývá nám prodat 8 posledních jednotek.

Výstavba projektu IV. etapy je plném proudu. Projekt obsahuje dva bytové domy s nabídkou dispozic od 1kk až po 4kk. Koncepce využití bytů nebyla ještě stanovena. Každopádně věříme v cenovou stabilizaci a dostupnost hypotečního trhu. Poptávky přijímáme na [email protected].

Financování projektu

Smluvní podmínky a financování řešíme s klienty individuálně, snažíme se vyhovět klientům s jeho subjektivními potřebami. V rámci financování koupě bytů prostřednictvím úvěrů jsme připraveni poskytnout součinnost v podobě uplatnění zástavního práva. V průběhu výstavby jsou rozestavěné jednotky též k dispozici pro účely financování. Vždy však klademe důraz na 100% zajištění rizik pro obě strany. V případě zájmu můžete kontaktovat naše specialisty v oblasti financování koupě bytů. Rezervační záloha na jednotku je 100 tis. Kč.

Nabídka financování

Máte zájem nebo otázku?

Ochrana proti spamu, napište číslo ctyřicet dva.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná. E-mail není zadán ve správném formátu.
Zadání neodpovídá formátu telefonního čísla (např. +420 123 456 789)
X

Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší poptávky, nabízení našich produktů a služeb, plnění našich zákonných povinností, ochranu našich právních nároků a naši vnitřní evidenci a kontrolu. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména Vašich právech, jako je právo na přístup a předávání údajů mimo EU.