Historie PHA

Projděte si s námi cestu od založení PHA do současnosti.

—80. léta
Před založením PHA

V předrevolučních časech staví zakladatel společnosti Ing. arch. Ondřej Gattermayer svépomocí svou první stavbu - přístavbu činžovního domu z dvacátých let. Domu, v němž společnost PHA od svého založení až dodnes sídlí.

—80. léta<br>Před založením PHA

Gabčíkova Street No. 15, current company headquarters

—1990
Počátky PHA

Společnost PHA byla založena jako architektonická kancelář. První projekty spočívaly v návrzích interierů pro bankovní domy a práci na mezinárodních architektonických soutěžích.

—1990<br>Počátky PHA

Initially, the creation process was carried out in an office consisting of two rooms

—1994
Investorem z donucení

Projekt, na kterém se v PHA začíná s vlastní stavební činností. Architektům z rozpracovaného bytového projektu vypadl investor. Protože projektu věřili, zadlužili se a domy realizovali sami.

—1994<br>Investorem z donucení

Residential buildings in Průhonice, Školní Street

—1997
Developer začátečník

Jádro týmu lidí, kteří dnes spoluvlastní PHA, se formovalo kolem prvních dvou realizací. Po vytřídění zrna od plev bylo možné vykročit směrem k vlastním projektům i vlastnímu financování.

—1997<br>Developer začátečník

Michovka garden zone, Průhonice - Michovka

—2016
Současnost

Přes dvacet pět let zkušeností v oboru nám umožňuje budovat domy, o jakých se nám dříve ani nezdálo. Jako architekti, projektanti, stavebníci i investoři se neustále učíme a našim klientům tak nabízíme stále vyšší a vyšší kvalitu.

—2016<br>Současnost

Na Santince Residential Building, Prague - Dejvice

V současné době realizujeme projekty v pravidelných dvouletých cyklech. Máte-li zájem odebírat náš newsletter, přihlašte se o něj prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.