80. léta
Před založením PHA

V předrevolučních časech staví zakladatel společnosti Ing. arch. Ondřej Gattermayer svépomocí svou první stavbu - přístavbu činžovního domu z dvacátých let. Domu, v němž společnost PHA od svého založení až dodnes sídlí.

1990
Počátky PHA

Společnost PHA byla založena jako architektonická kancelář. První projekty spočívaly v návrzích interierů pro bankovní domy a práci na mezinárodních architektonických soutěžích.

1994
Investorem z donucení

Projekt, na kterém se v PHA začíná s vlastní stavební činností. Architektům z rozpracovaného bytového projektu vypadl investor. Protože projektu věřili, zadlužili se a domy realizovali sami.

1997
Developer začátečník

Jádro týmu lidí, kteří dnes spoluvlastní PHA, se formovalo kolem prvních dvou realizací. Po vytřídění zrna od plev bylo možné vykročit směrem k vlastním projektům i vlastnímu financování.

2016
Současnost

Přes dvacet pět let zkušeností v oboru nám umožňuje budovat domy, o jakých se nám dříve ani nezdálo. Jako architekti, projektanti, stavebníci i investoři se neustále učíme a našim klientům tak nabízíme stále vyšší a vyšší kvalitu.

Vyberte si z našich bytových projektů