Rezidence Vilová

Do prostředí rodinných domů a zahrad jsme citlivě zakomponovali stavbu s 18 trendy byty s rozměrnými terasami. Pro bytový dům jsme vybrali klidné a příjemné místo v blízkosti metra Strašnická a veškeré občanské vybavenosti.

Klidné a příjemné místo v blízkosti metra Strašnická. V bytovém domě citlivě zasazeném do okolí historických secesních, neorenesančních, romantizujících i modernistických vil se na čtyřech podlažích nachází celkem 18 bytů s prostornými terasami.

Práci na projektu Vilová jsme pojali v duchu našich předchozích úspěšných výstaveb v Dejvicích (Na Santince a Zengrova Vila). Dům opět sleduje vysoký standard technologií, zhotovení i detailu. V domě panuje intimní atmosféra rodinného bydlení ve skvělé dostupnosti na metro a obchodní třídu Starostrašnická. Maso od řezníka, či noviny a čerstvé pečivo poránu nakoupíte klidně v papučích. Velká okna s krásnými výhledy a terasy s balkony jemně slazuje drobně členěná ručně nanesená štuková omítka. Samozřejmostí jsou opět vnější žaluzie ve standardu S+.

Lokalita: Praha, Strašnice
Postaveno: 2015-16
Investiční náklady: 90 mil. Kč
Standardy:
Rezidence Vilová